ÖNSÖZ 

Şirketimiz 2010 yılında Abdullah TİMA tarafından kurulmuştur. İlk inşaatını İstanbul Beylikdüzü'nde yapmıştır. Şirketimiz Tima İnşaat adı altında 13 yıldan beri İstanbul’un merkezi yerlerinde birçok konut ve iş merkezleri inşa etmiştir. Yaptığımız projelerdeki amacımız insan hayatını kolaylaştıran huzur dolu güvenli mekanlar üretmek.

TİMA İnşaat, üstlendiği her projede en iyi performansı göstererek müşteri memnuniyetini sağlamaya, ihtiyaca yönelik esnek çözümler sunmaya önem vermektedir. Bu doğrultuda birlik ve beraberliğinin verdiği verimlilik ile tüm teknolojik imkanları kullanarak, kararlı ve istikrarlı yapısıyla, yasal mevzuatlara, kurallara, gerekliliklere uygun, sağlam, güvenli ve modern yapılar geliştirmektedir.

TİMA İnşaat, çevreyi, doğayı, yeşili koruyan, iş sağlığı ve güvenliği bilincinden ödün vermeyen, kalite yönetim sistemi ile endüstriyel tesisler, iş ve ticaret merkezleri, kamu ve kültür binaları, kompleks yapılar, konut projeleri, ve eğitim binaları, inşa etmektedir. Anahtar teslim iş yapabilme becerisi, konusunda uzman çalışanları, profesyonel yönetici kadrosu ile zamanında teslim ederek gerçekleştirdiği projeler gurur kaynağıdır.